O firmie Stolarstwo Budownictwo Gospodarstwo Rolno-Rybackie "Nad Niniwką" Kontakt Jak do nas trafić
 

Drodzy Państwo!

     Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem, który możemy dowolnie kształtować tak, aby swoim wyglądem sprawiało nam radość i umilało wypoczynek na działkach, tarasach czy przydomowych ogródkach. Musimy jednak pamiętać, że jest ono żywym, naturalnym materiałem, nieustannie pracującym tj. pęczniejącym i kurczącym się wraz ze zmianami wilgotności powietrza. Ponadto każdy kawałek drewna niezależnie od gatunku ma swój indywidualny układ słojów, który wpływa na jego zastosowanie oraz sposób obróbki.

     Obróbka drewna jest więc bardzo ciekawym i zajmującym zajęciem, błędem byłoby jednak twierdzić, że jest prosta. Obejmuje ona wiele czynności, z których każda ma wpływ na efekt końcowy produktu.

     Ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, to też bardzo duży nacisk kładziemy na jakość wykonania naszych produktów, których każdy element jest szlifowany w celu zapewnienia Państwu estetycznego i bezpiecznego użytkowania.                                                                     

Z drewna jak już wspomnieliśmy wytwarzamy elementy do naszych miejsc wypoczynku, rekreacji oraz zabaw na świeżym powietrzu. Dbamy nie tylko o rozwój fizyczny ale i umysłowy tworząc ścieżki edukacyjne nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych, na których można odpocząć, zjeść kiełbaskę przy ognisku, ale również poobserwować otaczającą nas przyrodę jednocześnie ucząc się jakie rośliny , drzewa i zwierzęta żyją obok nas. 

     Nasza produkcja nie skupia sie jednak tylko na przetwarzaniu surowego drewna. Przy produkcji mebli do mieszkań, biur czy sklepów często korzystamy z płyt drewnopochodnych laminowanych, których przepiękne wzory pozwalają dopasować meble do wnętrza i otoczenia, a także do usposobienia i charakteru korzystąjacego z nich człowieka.

     Efekt naszej pracy, przynajmniej w jej niewielkiej części możecie Państwo obejrzeć klikając na poszczególne działy w menu.Liczniki agnat.pl