O firmie Stolarstwo Budownictwo Gospodarstwo Rolno-Rybackie "Nad Niniwką" Kontakt Jak do nas trafić
 

    Poza jedzeniem i piciem człowiek potrzebuje miejsca gdzie mógłby odpocząc, czuć się ciepło i bezpiecznie, potrzebuje też miejsca gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi miło spędzi czas. Ponieważ potrzeby człowieka nie są nam ani obce ani obojętne, dlatego postanowiliśmy pomóc Państwu w ich zaspokojeniu. 

    

 

 

 

 

 

  Dlatego właśnie, nasza Firma: Zakład Remontowo – Budowlany i Stolarstwo Usługowe od 1991 roku, zajmuje się budowaniem, wykańczaniem oraz modernizacją budynków i budowli.

    Druga część naszej działalności polega na wyposażaniu wnętrz oraz upiększaniu ogrodów, ogródków, tarasów i parków, a także placów, na których miło i bezpiecznie mogą bawić się dzieci.

     Posiadamy Certyfikaty Zgodności z Normami na urządzenia zabawowe wydane przez COBRABID-BBC Biuro Badań i Certyfikacji  Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Łucka 15 oraz Certyfikaty Bezpieczeństwa wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp.z o.o. ul. Potrzebna 3/5, 02-448 Warszawa. 
Niektóre certyfikaty widoczne w załączniku w lewej części strony.
 
     Do naszych urządzeń montowanych wyłacznie przez przedstawicieli naszej Firmy dołączamy pełną dokumentację. Staramy się, aby nasze produkty cieszyły naszych klientów swoją funkcjonalnością, dokładnością i estetyką wykonania, ale to dla nas za mało. Dlatego wyposażamy również ścieżki edukacyjne w elementy, które służą nie tylko do wypoczynku i rekreacji, ale również do nauki i refleksji nad otaczającym nas światem.
    Nasze produkty wykonywane są solidnie, zgodnie z Prawem Budowlanym,Polskimi Normami oraz fachową wiedzą budowlaną i doświadczeniem. Udzielamy gwarancji na wykonywany zakres robót.  
     
   Cenniki  ze względu na różnorodność naszych  usług wysyłamy meilem wszystkim zainteresowanym. Wystarczy napisać na naszego e-maila jakimi usługami jesteście Państwo zainteresowani np.: place zabaw, ścieżki edukacyjne, meble kuchenne, wypoczynek i rekreacja itp. 
  
     Zapraszamy Państwa również do naszego gospodarstwa rolno - rybackiego "Nad Niniwką" gdzie mogą Państwo kupić świeżą rybkę.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!         
 
 
 
AKTUALNOŚCI
 
        Wprowadziliśmy do naszego asprtymentu nowe produkty - urządzenia na place zabaw, ściezki edukacyjne, ale równieżw wersji mobilnej mogące służyć nam wewnątrz placówek, mieszkań czy nawet pokoi dziecięcych. Są to urządzenia uzupełniające.
        Dodatkowo wzbogaciliśmy naszą ofertę o pomoce dydaktyczne w postaci tabliczek wielotematycznych, wycinanek z drewna i sklejki, mogących służyć jako podstawa do malowania czy decoupage, ale również w wersji wykończonej np. przez wypalanie i lakierowanie czy malowanie. W ofercie piękne ptaki w naturalnym wybarwieniu - ręcznie malowane, znaki drogowe, tabliczki np.: rośliny chronione, ptaki, liście, drzewa, warzywa, owoce, narzędzia, wyposażenie mieszkania itd.                                                                                         Wykonujemy również tabliczki oraz inne produkty wg. państwa potrzeb czy oczekiwań.
        Kolejne produkty o jakie rozszerzyliśmy naszą ofertę to wszelkiego rodzaju organizery - nie tylko do biur, modelarzy, plastyków, hafciarek ale również dla wielu innych kreatywnych osób, lubiących porządek w swoim miejscu pracy i pasji.
        Mamy również w ofercie wszelkiego rodzaju półki i półeczki na przyprawy, dla hobbystów zbierających różnego rodzaju przedmioty itd.. Korzystamy z własnych wzorów, ale wykonujemy również asortyment wg wymiarów, potrzeb i oczekiwań klienta.
 

Odwiedźcie nas na Facebooku 

https://www.facebook.com/pages/Dźwigar-sc/488042351271655

 

     Na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994r.” O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH” informujemy, że firma Dźwigar nie zezwala na używanie, kopiowanie, przetwarzanie wzorów naszych produktów bez pisemnej zgody właścicieli firmy.
 

 Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę zgadzasz się na ich przyjmowanie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Pliki cookies umożliwiają nam tworzenie statystyk.

 Liczniki agnat.pl