O firmie Stolarstwo Budownictwo Gospodarstwo Rolno-Rybackie "Nad Niniwką" Kontakt Jak do nas trafić
 

    Poza jedzeniem i piciem człowiek potrzebuje miejsca gdzie mógłby odpocząc, czuć się ciepło i bezpiecznie, potrzebuje też miejsca gdzie wraz z rodziną i przyjaciółmi miło spędzi czas. Ponieważ potrzeby człowieka nie są nam ani obce ani obojętne, dlatego postanowiliśmy pomóc Państwu w ich zaspokojeniu. 

    

 

 

 

 

 

  Dlatego właśnie, nasza Firma: Zakład Remontowo – Budowlany i Stolarstwo Usługowe od 1991 roku, zajmuje się budowaniem, wykańczaniem oraz modernizacją budynków i budowli.

    Druga część naszej działalności polega na wyposażaniu wnętrz oraz upiększaniu ogrodów, ogródków, tarasów i parków, a także placów, na których miło i bezpiecznie mogą bawić się dzieci.

     Posiadamy Certyfikaty Bezpieczeństwa wydane przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp.z o.o. ul. Potrzebna 3/5, 02-448 Warszawa.  
 
     Do naszych urządzeń montowanych wyłacznie przez przedstawicieli naszej Firmy dołączamy pełną dokumentację. Staramy się, aby nasze produkty cieszyły naszych klientów swoją funkcjonalnością, dokładnością i estetyką wykonania, ale to dla nas za mało. Dlatego wyposażamy również ścieżki edukacyjne w elementy, które służą nie tylko do wypoczynku i rekreacji, ale również do nauki i refleksji nad otaczającym nas światem.
    Nasze produkty wykonywane są solidnie, zgodnie z Prawem Budowlanym,Polskimi Normami oraz fachową wiedzą budowlaną i doświadczeniem. Udzielamy gwarancji na wykonywany zakres robót.  
 
  
   Cenniki  ze względu na różnorodność naszych  usług wysyłamy meilem wszystkim zainteresowanym. Wystarczy napisać na naszego e-maila jakimi usługami jesteście Państwo zainteresowani np.: place zabaw, ścieżki edukacyjne, meble kuchenne, do mieszkań, biur i placówek oświatowych, wyposażenie ogrodów oraz elementy dekoracyjne, okolicznościowe itp. 
  
           Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!         
 
 
 
AKTUALNOŚCI
 
        Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej z okazji Dnia Dziecka na wyposażenie Placów Zabaw i nie tylko.                                       Oferta ważna od 15.05.2017r. do 31.08.2017
Promocja dotyczy urządzeń montowanych na kotwach metalowych, nie dotyczy jedynie karuzeli, linariów typu "lina-stal" oraz urządzeń Fitness.
 
Od 1 września wprowadzamy zmiany technologiczne i materiałowe dużo ciekawostek i nowych rozwiązań.
 
                                       ZAPRASZAMY !!!
 

Odwiedźcie nas na Facebooku 

https://www.facebook.com/pages/Dźwigar-sc/488042351271655

 

     Na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994r.” O PRAWIE AUTORSKIM I PRAWACH POKREWNYCH” informujemy, że firma Dźwigar nie zezwala na używanie, kopiowanie, przetwarzanie wzorów naszych produktów bez pisemnej zgody właścicieli firmy.
 

 Uwaga! Strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę zgadzasz się na ich przyjmowanie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz zmienić ustawienia przeglądarki. Pliki cookies umożliwiają nam tworzenie statystyk.

 Liczniki agnat.pl